Nacházíte se zde: Pohodové cestování > Rakousko > Zájezd č. 414554
Hledat v názvu zájezdu
Rakousko

Adventní Vídeň (autobusem z Ostravy)

Rakousko Rakousko
1 den
od: 30.11.2019
doprava: autokarem strava: vlastní ubytování: různé
800
vložit do schránky

1 - denní zájezd

Adventní zájezd s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z rakouské metropole a zažijete její předvánoční atmosféru. Zhlédnete barokní klenot Karlskirche, slavnou Albertinu i Státní operu. Vychutnáte si tradiční vánoční trhy s punčem, cukrovím, marcipánem i pečenými kaštany. Prožijte s námi kouzlo rakouských Vánoc a poznejte adventní Vídeň!

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příletu a odletu jsou určeny aktuálním letovým řádem. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.


V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.


Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Cestovní pojištění: EASY (35 Kč / den / osoba)
UNIVERSAL + STORNO (60 Kč / den / osoba)
Srovnání pojištění

Ubytování: různé

Stravování: vlastní

Doprava: autokarem

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Foto - Adventní Vídeň + PRŮVOD ČERTŮ V RETZU (autobusem z Prahy) Foto - Adventní Vídeň (autobusem z Brna) Foto - Adventní Vídeň + BUDAPEŠŤ (autobusem z Ostravy) Foto - Adventní Vídeň + BUDAPEŠŤ (autobusem z Ostravy) Foto - Adventní Vídeň + BUDAPEŠŤ (autobusem z Ostravy) Foto - Adventní Vídeň + BUDAPEŠŤ (autobusem z Ostravy) Foto - Adventní Vídeň + BUDAPEŠŤ (autobusem z Ostravy) Foto - Adventní Vídeň + BUDAPEŠŤ (autobusem z Ostravy) Foto - Adventní Vídeň + BUDAPEŠŤ (autobusem z Ostravy)
termín od termín do počet dní cena od Rezervace
30.11.2019 30.11.2019 1 800 Kč rezervovat
07.12.2019 07.12.2019 1 800 Kč rezervovat
14.12.2019 14.12.2019 1 800 Kč rezervovat

Cena zahrnuje

  • autobusovou dopravu
  • průvodce

Cena nezahrnuje

  • cestovní pojištění
  • MHD (5 euro) a vstupné do památek

Program zájezdu

1. den:Ve velmi brzkých ranních (kolem 4:00)  hodinách odjezd z  Ostravy  přes  Frýdek-Místek ,  Nový Jičín  a  Olomouc ,   příjezd k budově  Stadionu, společný přesun MHD do centra města. Při společné dopolední procházce Vídní s průvodcem uvidíte barokní Karlskirche, Státní Operu, hotel Sacher, Albertinu, Augustiánský kostel, Korutanskou třídu, Císařskou hrobku a dóm sv. Štěpána, kde bude dostatek času na bezplatnou prohlídku interiéru této nejvýznamnější gotické památky Rakouska. Tuto zastávku lze také využít k návštěvě některé z vídeňských kavárniček a ochutnat jablečný štrúdl nebo vídeňský dortík Sacher. Poté budeme pokračovat pěší zónou Na Příkopech s morovým sloupem, kolem chrámu, který je zasvěcen sv. Petrovi až ke komplexu Hofburg . Hofburg je rozsáhlý areál císařského sídla habsburských panovníků. Zhlédneme exteriér budovy jezdecké školy s krásnými lipicány , Parlament   a Burgtheater. Procházku zakončíme před budovou radnice, kde se konají slavné adventní trhy . Zde si můžete vychutnat pravou vánoční atmosféru s punčem, vánočním cukrovím, marcipánem, praženými kaštany a mnoha jinými dobrotami. V podvečer odjezd z Vídně. Návrat do ČR ve večerních hodinách (předpokládaný návrat do Ostravy ve 23:00).


Vyhledávání zájezdů


odjezd od:
odjezd do:
rozšířené hledání

Kurzy

USA dolar 22,80 Kč
euro 25,61 Kč
Chorvatsko kuna 3,46 Kč

Počasí

Top