Nacházíte se zde: Pohodové cestování > Rakousko > Zájezd č. 258842
Hledat v názvu zájezdu
Rakousko

Hory a termální lázně Rakouska

Rakousko Rakousko
7 dní
od: 04.08.2019
doprava: autokarem strava: polopenze ubytování: hotel ****
11 790
vložit do schránky

7 - denní zájezd

Alpy pro aktivní seniory (a nejen pro ně)

Tento zájezd Vás zavede do nejznámějšího národního parku Rakouska Vysoké Taury. NP Vysoké Taury je překrásná oblast kolem nejvyššího rakouského štítu Grossglockner. Vysoké Taury mají více než 300 vrcholů přesahujících 3 000 m a několik ledovců. Mezi turistické magnety patří i upravená lázeňská městečka (Bad Gastein aj.). Ubytování je zajištěno v pěkném hotelu****, kde klienti mohou využít bazén a saunu.

Ubytování: hotel ****

Stravování: polopenze

Doprava: autokarem

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Gosausee 08 alpy-01 Alpy-azalky Bad Gastein 01 Bad Gastein 02 Bad Gastein 03 Bad Gastein 04 Bad Gastein 05 dachstein-gosausee-03 dachstein-gosausee-04 dachstein-gosausee-06 dachstein-gosausee-11 Gosausee 01 Gosausee 02 Gosausee 03 Gosausee 04 Gosausee 05 Gosausee 06 Gosausee 07 Rakousko - Salzburg - hrad Stubnerkogel 01 Stubnerkogel 02 Stubnerkogel 03 Stubnerkogel 04
termín od termín do počet dní cena od Rezervace
04.08.2019 10.08.2019 7 11 790 Kč rezervovat

Cena zahrnuje

  • dopravu autobusem
  • průvodce
  • 6x ubytování v hotelu****
  • 6x polopenzi

Výlety

  • 5. den výlet (příplatek: 390 Kč)
  • pojištění léčebných výloh a storna (příplatek: 250 Kč)
  • 1/1 pokoj (příplatek: 4200 Kč)

Program zájezdu

1. den:Odjezd z Prahy v časných ranních hodinách. Pěkný výlet pod severní stěnou Dachsteinu kolem jezer VORDERER a HINTERER GOSAUSEE , kde z vod jezera vyrůstá ohromný, ledovcem pokrytý Dachstein. Cestou na ubytování procházka v soutěsce LAMMERKLAMM.
2. den:Procházka jedinečnou hlubokou soutěskou LICHTENSTEINKLAMM po dřevěných mostíkách nad dravou bystřinou sevřenou strmými skalními stěnami. Poté výjezd lanovkou z městečka DORFGASTEIN na vyhlídkový vrchol FULSECK. Lehká procházka po hřebeni, která skýtá pěkné výhledy na okolní hory vysoké přes 2500 m a také dolů do Gasteinského údolí. Odpoledne koupání a odpočinek v moderních termálních lázních BAD HOFGASTEIN .
3. den:Výjezd lanovkou Ikarus do úchvatného světa hor nad městečko WERFENWENG , odkud se naskýtá nádherný kruhový výhled na okolní alpské velikány skupiny TENNENGEBIRGE. Odpoledne návštěva impozantního středověkého hradu HOHENWERFEN, který se majestátně tyčí nad celým údolím.
4. den:Výjezd k malebnému jezeru ZAUCHENSEE , dále lanovkou k GAMSKOGELHÜTTE. Odtud pěší výlet s nádhernými výhledy panoramatickou cestou mezi růžovými azalkami. Nejzdatnější mohou vyjít na vrcholy TAGWEIDEGG a SCHWARZKOPF. Odpoledne koupání a relaxace v lázních Amadé Altenmarkt.
5. den:Pobyt v hotelu, pro zájemce fakultativně: Výlet do malebného termálního údolí GASTEINER TAL. Výjezd lanovkou na STUBNER KOGEL. Pěší výlet panoramatickou cestou Otto Reichert Weg s výhledy na okolní velikány a údolí Gasteinertal.. Návštěva proslulých lázní BAD GASTEIN , kde přímo v centru městečka se nachází romantické vodopády. Koupání a relaxace v termálních lázních FELSENBAD.
6. den:Výlet z romantického městečka WAGRAIN , které je přezdíváno“ městečko květin“. Výjezd lanovkou „Flying Mozart“ nad městečko na KOGLALM. Pěkná pěší túra po hřebeni s překrásnými výhledy na RADSTTÄTSKÉ ALPY k vrcholkům GRIESSENKARECK a SAUKARKOPF. Návrat cestou Bettlersteig a Blumenweg.
7. den:Ráno odjezd do SALZBURGU (UNESCO), kde Vám program otevírá dveře do mnoha památek a muzeí (např. Mozartův rodný dům, projížďka lodí po řece Salzach , hrad HOHENSALZBURG včetně výjezdu pozemní lanovkou aj.). Salzburg je nádherné město ležící v krásné krajině pod Alpami, dominuje mu mohutný Dóm a vysoko nad městem stojící bílá pevnost Hohensalzburg. Příjezd do Čech ve večerních hodinách.


Vyhledávání zájezdů


odjezd od:
odjezd do:
rozšířené hledání

Kurzy

USA dolar 22,83 Kč
euro 25,68 Kč
Chorvatsko kuna 3,45 Kč

Počasí

Top