Nacházíte se zde: Pohodové cestování > Česká republika > Zájezd č. 514726
Hledat v názvu zájezdu
Česká republika

Jižní Morava a posezení ve sklípku

Česká republika Česká republika
3 dny
od: 04.10.2019
doprava: autokarem strava: snídaně ubytování: různé
2 290
vložit do schránky

3 - denní zájezd

Už jste navštívili několik evropských metropolí? A jak jste na tom s vlastivědou? Naše země má jistě co nabídnou, tak proč cestovat stále do zahraničí, když i u nás je co k vidění. K jednomu z nejhezčích koutů země patří jižní Morava, která se pyšní krásnou přírodou a památkami, hrady a zámky, kde se rodí princezny, pohostinnými lidmi, bohatým folklórem a lahodným vínem. Zní to naprosto skvěle? Tak si s námi vyjeďte na tento skvělý zájezd.

Program: 1. den: Odjezd z Prahy v ranních hodinách. Před polednem příjezd do Mikulova, prohlídka města a návštěva zámku tvořícího dominantu města. Následovat bude pěší túra na Svatý kopeček, kde uvidíte poutní kapli sv. Šebestiána, zvonici a Boží hrob. Toto místo nabízí překrásné výhledy na celé okolí. . Poté odjezd na ubytování.

2. den: Po snídani odjezd do Břeclavi, prohlídka města. Uvidíte kapli sv. Cyrila a Metoděje, nový kostel sv. Václava, synagogu a renesanční zámek. Odpoledne odjezd do Hodonína, prohlídka města a jeho zajímavostí, například Masarykova muzea, kostela sv. Vavřince atd. Poté dvouhodinová plavba na nejkrásnějším úseku řeky Moravy s průvodcem a harmonikou. V podvečer odjezd na ubytování. Po večeři posezení ve sklípku.

3. den: Po snídani odjezd k Janovu hradu. Možnost prohlídky interiéru a procházky po okolí. Poté pěší túra (3 km) do Lednicko-Valtického areálu. Cestou zastávka u bývalého seníku Hubertova šopa. Možnost návštěvy Státního zámku Lednice, jehož součástí je překrásný skleník. Individuální volno můžete rovněž využít k procházce po městě. V podvečer odjezd zpět do Prahy.

Ubytování: různé

Stravování: snídaně

Doprava: autokarem

Nástup / Výstup: PRAHA – 5:30 HOD PROTI HLAVNÍMU VLAKOVÉMU NÁDRAŽÍ, PARKOVIŠTĚ U SKLENĚNÝCH KOPULÍ

ČASY ODJEZDŮ JSOU POUZE ORIENTAČNÍ. CESTOVNÍ KANCELÁŘ SI VYHRAZUJE PRÁVO NA ZMĚNY ČASŮ ODJEZDŮ

Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 32 osob, pokud není ve smlouvě o zájezdu, nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak. Vega Tour s.r.o. má právo zrušit zájezd do 7 dní před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků.

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Tento zájezd již nenabízíme.

Cena zahrnuje

  • Autobusovou dopravu,
  • 2 ubytování s polopenzí ve dvoulůžkovém pokoji,
  • služby průvodce

Cena nezahrnuje

  • Vstupy do objektů,
  • posezení ve sklípku 300 Kč,
  • plavbu po Moravě 200 Kč,
  • cestovní a úrazové pojištění

Vyhledávání zájezdů


odjezd od:
odjezd do:
rozšířené hledání

Kurzy

USA dolar 22,87 Kč
euro 25,64 Kč
Chorvatsko kuna 3,46 Kč

Počasí

Top