Nacházíte se zde: Pohodové cestování > Rakousko > Zájezd č. 508219
Hledat v názvu zájezdu
Rakousko

Nassfeld - Das Kleine Feriendorf

Rakousko Rakousko
4 dny
od: 26.01.2019
doprava: vlastní strava: vlastní ubytování: apartmán
2 290
vložit do schránky

4 - denní zájezd

Poloha: Zateplené chatky Das Kleine Feriendorf jsou umístěny na klidném, vyvýšeném místě s krásným výhledem na okolní hory a sjezdovky, v blízkosti centra vesničky Jenig, asi 4 km od známého lyžařského střediska Nassfeld, skibus ZDARMA je vzdálený asi 400 m od chatek. Okolí nabízí také sportovní vyžití pro běžkaře.

Vybavení: Zařízené chatky s výhledem na rakouské Alpy, stolní tenis, společná pračka, sušička, parkování, wi-fi připojení (za poplatek).

Sport a zábava: Vlek: asi 4 km

Nástup: check-in: 16:00-22:00 hod. / check-out: 10:00 hod.

Další informace: Pejsci jsou zde vítáni! V ceně je zahrnutý i následující servis pro Vašeho pejska: deka, 2 misky a 4 stanoviště se sáčky. 1x týdně pořádají majitelé střediska výlety se psy do hor - sami mají 4 psy a může se k nim kdokoliv připojit.

V_text: Lyžařské středisko Nassfeld asi 4 km, skibus ZDARMA: asi 400 m.

Ubytování: apartmán

Das Kleine Feriendorf nabízí ubytování v 5 a 6-lůžkových plně vybavených apartmánech ve stylu chatek. Apartmány jsou s kuch. koutem, TV/SAT, soc. zařízením a balkonem s posezením. Bližší popis jednotlivých typů apartmánů naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.

BGW 5

Obsazenost 5 osob - asi 60 m2, jedna ložnice se 2 lůžky, jedna ložnice se 3 lůžky (v patře), obývací místnost s krbem, kuch. kout, soc. zařízení, balkon s posezením.

BGW 6

Obsazenost 6 osob - asi 80 m2, jedna ložnice se 2 lůžky, jedna ložnice se 4 lůžky (v patře), obývací místnost s krbem, kuch. kout, soc. zařízení, balkon s posezením.

Stravování: vlastní

Vlastní. Možnost dokoupení snídaně nebo polopenze. Možnost využití donáškové služby pečiva (denně čerstvé pečivo přímo z pekárny) a dalších stravovacích služeb v areálu - svačiny, uzeniny, víno, lihoviny, atd.

Doprava: vlastní

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Das Kleine Feriendorf Das Kleine Feriendorf Das Kleine Feriendorf Das Kleine Feriendorf Das Kleine Feriendorf Das Kleine Feriendorf Das Kleine Feriendorf Das Kleine Feriendorf Das Kleine Feriendorf
Tento zájezd již nenabízíme.

Cena zahrnuje

  • Cena zahrnuje: ubytování/osoba, skibus, možnost slevy na skipass, zapůjčení sáněk, servis pro Vašeho pejska, služba tel. asistence, garanční pojištění

Slevy

  • 10% sleva při zakoupení zájezdu do 30.9.2018

Vyhledávání zájezdů


odjezd od:
odjezd do:
rozšířené hledání

Kurzy

USA dolar 23,07 Kč
euro 25,77 Kč
Chorvatsko kuna 3,47 Kč

Počasí

Top