Nacházíte se zde: Pohodové cestování > Česká republika > Zájezd č. 474000
Hledat v názvu zájezdu
Česká republika

Poděbrady, Hotel Libenský - Víkend pro DVA, 4 procedury a plná penze

Česká republika Česká republika
3 dny
od: 02.11.2018
doprava: vlastní strava: plná penze ubytování: hotel ****
4 000
vložit do schránky

3 - denní zájezd

"Na srdce jsou Poděbrady".
Oblíbené lázně - vše v dosahu, blízko kolonády a balneocentra. Hledáte romantický pobyt pro vás a vašeho partnera? Chcete si užít společných chvil v krásném tradičním lázeňském městě, nechat se hýčkat a dopřát si unikátních účinků přírodního zdroje minerální vody?


Víkend pro DVA, 3 dny/2 noci, PÁTEK - NEDĚLE. Přijeďte do lázní a prožijte wellness víkend plný relaxace a odpočinku. Okolí krásného města Poděbrad vybízí k romantickým procházkám v přírodě podél řeky Labe či lázeňským parkem. Nástup na pobyt v pátek nejpozději v 13.00 hod.

Hotel Libenský**** je hlavním lázeňským domem a nabízí ubytovací kapacitu cca 200 lůžek ve 140 pokojích ve staré a nové části hotelu, k dispozici výtah. Recepce hotelu je v provozu 24 hodin denně. Ke stravování mají hosté k dispozici 2 restaurace. Ve foyer hotelu za recepcí se nachází stylová kavárna s letní terasou. Léčebné procedury jsou poskytovány ve vlastním BALNEOPROVOZU přímo v budově hotelu nebo v nedalekých Centrálních případně Letních lázní. Hotel disponuje také kvalitně vybavenou elekroléčbou a rehabilitací včetně treninkové ergonometrie. Součástí je i místnost pro oxygenoterapii. Krátkou spojovací prosklenou chodbou je zajištěn přístup do rehabilitačního bazénu sousedního lázeňského hotelu Zimní Lázně (za poplatek). V objektu se nachází i solná jeskyně, dále je zajištěna stálá služba sester a ordinace lékařů. Hotel má vlastní parkoviště. V roce 2015 prošel rekonstrukcí, nyní nabízí služby 4* hotelu. Klimatizované jsou pouze společné prostory – restaurace, kavárna a recepce. Pokoje klimatizovány nejsou, je možnost za jednorázový poplatek 50 Kč zapůjčení mechanických větráků na recepci. Minerální voda: přímo ve foyer hotelu ústí pramen minerální uhličité vody, která má blahodárné účinky při léčbě nemocí srdce a oběhového ústrojí. Jedná se o přírodní, studenou, hypotonickou, slabě mineralizovanou kyselku hydrogenuhličitano-chlorido-sodnovápenatého typu. Poděbradka má velký obsah volného oxidu uhličitého, hydrogenuhličitanu a zvýšený obsah železa. Domácí zvířata - menší plemena psů jsou akceptována za poplatek 150 Kč/noc. Pobyt s domácím zvířetem je nutné avizovat předem. Lázně Poděbrady a.s. si vyhrazují právo pobyt domácích zvířat odmítnout.
Koupání: vnitřní rehabilitační bazén v budově Zimních Lázní (za poplatek). Organizované rehabilitační cvičení v teplé vodě pro cca 8-10 osob pod vedením rehabilitačního pracovníka. Teplota vody cca 32°C, v letních měsících cca 28°C (informace v recepci hotelu nebo přímo na místě v bazénu Zimních Lázní).

Lázně Poděbrady se specializují na léčbu všech onemocnění srdce, cévní choroby, vysoký krevní tlak, končetinové onemocnění žil, tepen i křečových žil. Léčebná péče u jednotlivých programových balíčků zaměřena na omezení rizik vysokého krevního tlaku, vyšší hladiny cholesterolu a dalších onemocnění srdce. Lze jej využít i jako ekvivalent komplexní lázeňské péče pro doléčení funkčních poruch periferních tepen, stavů po trombózách nebo revaskularizačních operacích na cévním systému. Stejně tak je vhodný pro každého, kdo má zájem o své zdraví. Další podrobné informace včetně "Zaměření lázní" najdete v Popisu destinace....

Ubytování: hotel ****

Hotel Libenský**** - pokoje jsou vybaveny sprchou a WC, telefonem s přímou volbou, TV+SAT, minibarem a WiFi připojením. Trezor: K dispozici na pokojích pouze ve staré budově, ostatní hosté mohou využít k úschově cenných předmětů recepci. Nástup na pobyt v 13.00 hod.

Stravování: plná penze

Snídaně vždy formou bufetu, oběd i večeře výběrem z tříchodového menu v rámci plné penze, kaloricky i dietně vyvážená strava.

Doprava: vlastní

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Libensky 000 112 aeJ8LDbthnWcomeB3 - 51 Balneoprovoz Libensky CIMG0144 CIMG0161 CIMG0162 CIMG0166 CIMG0170 CIMG0203 CIMG0204 CIMG0251 CIMG0253 CIMG0256 CIMG0258 DBL Twin pokoj JuBEmvvb9n2QQGBiX-13 K7v8C8kY4NCgEQyGV - b Kavarna Libensky kavarna viola kurpoliklinik1_m Libensky 00 Libensky 01 Libensky 02 Libensky 03 Libensky 04 Libensky 05 Libensky 06 Libensky 07 Libensky 08 Libensky 10 libenský hotel Libenský Restaurace p7290015 poděbrady - park poděbrady-perlička prisadova-koupel2 sjdJDbKmMUxFJCe5C-lib Spojovaci chodba ZL tgL6g7qcn9tPEmUBH-koupel3 Twin Libensky Viola 2 ZL hotel-bazen
Tento zájezd již nenabízíme.

Cena zahrnuje

 • 2x ubytování v 4* lázeňském hotelu Libenský
 • 2x plná penze
 • Program pobytu pro Ženu: 1x uhličitá koupel
 • 1x částečná masáž brusinková s rakytníkem
 • 1x solná jeskyně
 • 1x infrasauna.
 • Program pobytu pro Muže: 1x uhličitá koupel
 • 1x částečná masáž jalovcová s rakytníkem
 • 1x solná jeskyně
 • 1x infrasauna.
 • Navíc ZDARMA: 1x poukázka do kavárny (pro oba).

Příplatky

 • parkování, auto/noc (pobyt 2 noci) (příplatek: 70 Kč)
 • povinný lázeňský poplatek/noc platí se na místě (příplatek: 15 Kč)
 • pes za poplatek/noc (příplatek: 150 Kč)
 • 1/1 pokoj/osoba/noc v období do 30.03. a od 01.11.-19.12. (příplatek: 200 Kč)
 • 1/1 pokoj/osoba/noc v období od 02.04.-31.10. (příplatek: 300 Kč)

Výlety

 • Okolí lázeňského města Poděbrady nabízí širokou škálu přírodních krás, kulturních a historických míst. Leží zde několik chráněných krajinných oblastí, ze kterých mezi nejvýznamnější patří Český ráj, rezervace UNESCO Křivoklátsko nebo geologicky zajímavý Český kras se známými Koněpruskými jeskyněmi. Kraj je proslaven i vzácnými památkami – patří mezi ně především Hrádek u Nechanic, Karlštejn, Křivoklát, Konopiště, Kokořín, Český Šternberk. Město, které bezpochyby stojí za návštěvu, je Kutná Hora, která je zapsána na seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.

Vyhledávání zájezdů


odjezd od:
odjezd do:
rozšířené hledání

Kurzy

USA dolar 23,07 Kč
euro 25,77 Kč
Chorvatsko kuna 3,47 Kč

Počasí

Top